|

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa to szerokie pojęcie, pod którym kryją się nie tylko bawełniane t-shirty i koszulki polo z logo firmy, ale również bogaty wybór  różnorodnych ubrań i akcesoriów odzieżowych, takich jak: parasole, buffy, chusty, czapeczki z daszkiem, skarpetki i wiele innych. 

IN TREND to producent odzieży reklamowej.  Naszym Klientom oferujemy oryginalne projekty i wzornictwo, dzięki którym Twoja firma z łatwością wyróżni się na tle konkurencji, ale rzucający się w oczy, zaskakujący nadruk lub haft to nie wszystko. Żeby dobrze spełniać swoją rolę ubrania reklamowe oraz odzież z nadrukiem powinna charakteryzować się najwyższą jakością. Dlatego nasze projekty realizujemy przy użyciu wysokiej klasy materiałów – tkanin i akcesoriów krawieckich. Dbamy również o wybór jak najodpowiedniejszej dla danego projektu metody ozdabiania i najwyższą jakość wykonania samego nadruku lub haftu. Oferowana przez IN TREND odzież reklamowa i promocyjna to firmowe ubrania, które projektujemy, szyjemy i znaczymy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły tak, aby stanowiły jak najlepszą wizytówkę Twojej firmy. 

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą wybór najoptymalniejszych rozwiązań. 

Podobne wpisy