spodnie

Projektowanie i produkcja

Odzież pracownicza, niezależnie od tego, czy jest to odzież ochronna bhp, czy odzież korporacyjna, czy też ubrania firmowe powinna być szyta w oparciu o przemyślany projekt, który uwzględnia wygodę pracownika oraz warunki, w jakich wykonuje on swoje obowiązki. IN TREND od lat zajmuje się kompleksowym projektowaniem odzieży firmowej na potrzeby swoich klientów. Tworząc nasze projekty zwracamy szczególną uwagę na wymiar użytkowy oferowanych rozwiązań. 

Jako doświadczony producent odzieży roboczej bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania pracowników, a także właścicieli firm, które różnią się zależnie od reprezentowanej branży oraz charakteru wykonywanej pracy i wiemy, jak na nie odpowiadać. Dlatego też naszym priorytetem jest dostarczanie rozwiązań trwałych, bezpiecznych, a co najważniejsze komfortowych. W IN TREND wierzymy, że odzież robocza dla pracowników niezależnie od wykonywanej pracy powinna być wygodna – nie krępować ruchów i nie prowadzić do nadmiernego przegrzewania organizmu.

Odzież reklamowa i promocyjna również powinna być wytwarzana na bazie dopracowanego modelu. IN TREND to także producent wysokiej jakości odzieży reklamowej z nadrukiem, która stanowi najlepszą wizytówkę Twojej firmy, jednocześnie pomagając w budowaniu rozpoznawalnej marki. 

W ofercie projektowej i produktowej m.in.: 

  • odzież ochronna, w tym specjalistyczna odzież bhp
  • odzież pracownicza i robocza
  • odzież reklamowa i promocyjna
  • odzież korporacyjna i służbowa
  • odzież mundurowa

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy wybór najodpowiedniejszego projektu – od doboru kroju, przez wybór właściwej tkaniny, aż po nadruk.

Podobne wpisy