odzież

Odzież pracownicza/ robocza

Odzież robocza wciąż powszechnie kojarzona jest z byle czym, co zakłada się z mniejszą lub większą niechęcią, żeby wykonać określoną pracę. Tymczasem odzież pracownicza, nawet w przypadku pracowników wykonujących pracę fizyczną może być całkiem fajna – estetyczna i wygodna, i może odegrać bardzo ważną rolę w budowaniu wizerunku firmy na zewnątrz. 

Jako profesjonalny producent odzieży roboczej z wieloletnim doświadczeniem na rynku wiemy, że niechęć pracowników do ubrań roboczych nierzadko jest wynikiem prób „ubrania” ich w odzież z nadrukiem lub logo firmy, która jest nie tylko niewygodna w noszeniu, ale i całkowicie niedostosowana do wymogów wykonywanej pracy lub zmieniających się na przestrzeni roku warunków atmosferycznych.
Dlatego Naszym Klientom doradzamy szycie odzieży na zamówienie z uwzględnieniem odpowiedniego doboru tkanin oraz metod znakowania, tak żeby ubrania firmowe dla pracowników były trwałe, wygodne i estetyczne. Polecamy również, aby odzież służbowa w firmie – jeśli tylko specyfika pracy na to pozwala – obejmowała grubsze ubrania na chłodniejsze dni oraz lżejsze do pracy latem. 

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą wybór najoptymalniejszych rozwiązań.

Similar Posts