Zdobienia

Odpowiednio oznaczona odzież służbowa pracowników oraz kolportowana przy okazji różnych eventów odzież reklamowa to jedne z najbardziej widocznych wizytówek firmy. Dlatego ani sama odzież, ani wykonane na niej zdobienie nie powinny być byle jakie.  Odzież robocza z nadrukiem logo, jak również ubrania reklamowe powinny być estetyczne i trwałe. Należy zadbać o zgodność kolorystyki zdobienia z kolorystyką firmową oraz upewnić się, że nadruk został wykonany techniką odpowiednią w stosunku do przeznaczenia  znakowanej odzieży. 

Od lat śledzimy wszelkie nowości na rynku. Poznajemy nowe technologie i ich zastosowanie. Dzięki tej wiedzy zależnie od przeznaczenia zdobionej odzieży, użytych tkan oraz warunków pracy, w jakich będzie ona później eksploatowana możemy polecić Klientowi najodpowiedniejsze rozwiązanie.

 

Nasza oferta obejmuje wykonywanie zdobień następującymi metodami: 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą zdobienia i znakowania odzieży, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy.  

Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: demo_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/intrend/public_html/intrendgroup.pl/includes/bootstrap.inc).