Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: demo_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/intrend/public_html/intrendgroup.pl/includes/bootstrap.inc).

Sitodruk

Sitodruk to jedna z najpopularniejszych technik, jakimi jest ozdabiana odzież reklamowa i firmowa, a nierzadko również specjalistyczna odzież ochronna.
Sitodruk polega na wykonywaniu odbitek graficznych na tkaninie poprzez przetłaczanie farby przez wcześniej przygotowaną matrycę. Matryca to drobna siatka przepuszczająca farbę oraz nałożony na nią szablon, dzięki któremu zadrukowi poddawana jest wyłącznie wybrana powierzchnia

Jako producent odzieży firmowej często polecamy Klientom wykonanie zdobień na ubraniach metodą sitodrukową. Bezsprzecznym atutem tego rozwiązania jest niska cena, która idzie w parze z trzema najważniejszymi cechami, jakie powinno spełniać zdobienie  - uniwersalnością, trwałością i jakością.
Metodę sitodruku można stosować na wielu rodzajach materiałów, dzięki czemu idealnie nadaje się do znakowania różnego typu ubrań. Natomiast zastosowanie wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje odporność nadruku na działanie promieniowania UV, wilgoci, uszkodzenia mechaniczne czy pranie. Odpowiedni dobór ilości farby pozwala na uzyskanie odpowiedniego nasycenia barw, dzięki czemu logo jest nie tylko ładne, ale i dobrze widoczne.  

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu