Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: demo_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/intrend/public_html/intrendgroup.pl/includes/bootstrap.inc).

Odzież ochronna

Odzież ochronna to niezwykle szerokie pojęcie. Może się pod nim kryć zarówno standardowa odzież służbowa lub odzież pracownicza/ robocza, która chroni ubrania przed zabrudzeniem, jak i specjalistyczna odzież ochronna bhp

Jako profesjonalny producent odzieży roboczej oferujemy projektowanie i szycie na zamówienie standardowych i specjalistycznych ubrań ochronnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając tkaniny o odpowiednich właściwościach zależnie od specyfiki wykonywanych przez pracowników zadań oraz warunków niebezpiecznych występujących w środowisku pracy. 

Produkcja odzieży ochronnej to nie tylko dobór tkanin i krojów, ale również wybór odpowiednich metod nadruku logo. Ze względu na swoją specyfikę odzież ochronna bhp powinna być znakowana metodą trwałą, która jednocześnie nie wpłynie negatywnie na właściwości ochronne projektowanych rozwiązań. 

W IN TREND wierzymy, że wygodna i bezpieczeństwo, jakie gwarantuje odpowiednio zaprojektowana i wykonana odzież ochronna zaowocuje podniesieniem efektywności pracy i poprawą atmosfery w firmie.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą wybór najoptymalniejszych rozwiązań.