Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: demo_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/intrend/public_html/intrendgroup.pl/includes/bootstrap.inc).

Odzież korporacyjna

Odzież korporacyjna i odzież dla pracowników to pewnego rodzaju odzież mundurowa, dzięki której można z łatwością budować rozpoznawalną markę. Zwłaszcza jeśli są to ubrania dla pracowników nawiązujących bezpośrednie kontakty z klientami. 

Jako producent odzieży roboczej z wieloletnim doświadczeniem w branży wiemy, że odzież służbowa jest prawdziwym koszmarem dla wielu pracowników i w pełni ich rozumiemy. Dlatego Naszym Klientom doradzamy szycie odzieży na indywidualne zamówienie z wysokiej jakości tkanin. Odpowiedni dobór materiałów oraz metody wykonania nadruku lub haftu sprawia, że ubrania nie tylko ładnie się prezentują, ale co najważniejsze są wygodne i dobrze się noszą. 

Nasza odzież firmowa/ pracownicza jest projektowana i szyta  z uwzględnieniem tego, kto i w jakich warunkach będzie z niej korzystał oraz jakie czynności będzie musiał w niej wykonywać. W IN TREND wierzymy, że ubrania firmowe mogą być estetyczne, trwałe i w pełni dostosowane do wymogów określonych stanowisk pracy. 

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą wybór najoptymalniejszych rozwiązań.