Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: demo_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/intrend/public_html/intrendgroup.pl/includes/bootstrap.inc).

Haft komputerowy

Haft komputerowy jest jednym z przykładów niezwykle trwałych metod, jakimi znakowana jest odzież korporacyjna i pracownicza, a nieco rzadziej również odzież reklamowa. Metoda ta, wciąż jeszcze przez wielu postrzegana jako elitarna i kosztowna, powstała w wyniku połączenia możliwości maszyn haftujących z możliwościami współczesnych  komputerów.
To w znaczący sposób wpłynęło na zwiększenie efektywności hafciarni i obniżenie kosztów haftu. 

Mimo przystępnej ceny oraz trwałości znakowania haft komputerowy nie jest  metodą uniwersalną. Oznacza to, że nie można jej z powodzeniem stosować na każdej tkaninie, jak chociażby na popularnych w branży reklamowej bawełnianych t-shirtach. Bardzo dobrze sprawdza się natomiast w przypadku odzieży dla pracowników. Umiejętny dobór odpowiedniej grubości nici oraz ściegu pozwala na uzyskanie rezultatu, który zachowa swój estetyczny wygląd przez długi czas, stanowiąc jedną z najlepszych wizytówek firmy. 

Niezależnie od tego, czy przedmiotem znakowania jest standardowa odzież służbowa, czy też specjalistyczna odzież ochronna bhp lub mundurowa Klientom, którym zależy na długotrwałym rezultacie polecamy haft komputerowy

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu