Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: demo_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/intrend/public_html/intrendgroup.pl/includes/bootstrap.inc).

Flex/ Flock

Flex i flock to dwie bardzo zbliżone do siebie metody, którymi ozdabiana jest odzież reklamowa, pracownicza, a nierzadko również korporacyjna, w tym także ubrania firmowe.
Obie metody polegają na drukowaniu wzorów w grafice wektorowej na folii, a następnie ich wycinaniu i wgrzewaniu w materiał. Nadruki wykonane flexem są bardzo gładkie i sztywne.
Nadruki typu flock są natomiast aksamitne i niezwykle miłe w dotyku. 

Jako profesjonalny projektant i producent odzieży reklamowej, roboczej i ochronnej polecamy flex i flock Klientom poszukującym trwałej, a zarazem stosunkowo niedrogiej metody ozdabiania odzieży z możliwością idealnego krycia kolorem. Obie metody bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku logo, nadruków informacyjnych i dekoracyjnych. Dodatkowo flex umożliwia nanoszenie na ubrania zdjęć oraz wykonywanie nadruków odblaskowych. 

Decydując się na odzież z nadrukiem typu flex lub flock warto jednak pamiętać, że obie metody nie sprawdzają się w przypadku nanoszenia skomplikowanych i małych wzorów, a gama dostępnych barw jest ograniczona. W przypadku wyboru metody flock należy też brać pod uwagę obniżoną odporność nadruku na działanie wysokiej temperatury. 

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu