Połączenie wiodących firm z branży odzieżowej – zakładów produkcyjnych, drukarni, hafciarni i pralni – zaowocowało powstaniem grupy IN TREND.

Stabilna pozycja na rynku, blisko 30 letnie doświadczenie oraz pasja, z jaką nieustannie się rozwijamy sprawiają, że możemy zagwarantować Naszym Klientom  produkty najwyższej jakości. Oferowana przez IN TREND odzież reklamowa, korporacyjna i pracownicza stanowi połączenie trwałości i nowoczesnego wzornictwa.

Nasze Biuro Projektowe tworzy indywidualne kolekcje, które w pełni dostosowujemy do potrzeb klienta – od odpowiedniego wyboru tkaniny, przez dobór kolorystyki korespondującej z systemem identyfikacji wizualnej firmy, aż po projekt elementów informacyjno-dekoracyjnych i określenie najodpowiedniejszej metody ich wykonania. W pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, dzięki którym wizje naszych projektantów mogą być realizowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Grupa IN TREND to także wiodący producent odzieży roboczej. Od lat zajmujemy się projektowaniem i szyciem/ produkcją specjalistycznej odzieży na zamówienie. Wykonujemy ubrania firmowe spełniające określone kryteria użytkowe, np. ubrania antyelektrostatyczne lub bakteriobójcze. Nasze kolekcje są produkowane ze wszystkich typów tkanin, od dzianin po nowoczesne tkaniny wielomembranowe, które zależnie od potrzeb i oczekiwań klienta mogą być zszywane lub zgrzewane.

Zaufali nam m.in.: ORLEN, POCZTA POLSKA, BIEDRONKA, SOBIESKI, LEGIA, KOŹMIŃSKI, AUCHAN, ING, PKO SA, TESCO, KONSALNET, IMPEL, ROYAL COLLECTION

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Etapy współpracy z Klientem

01. Pierwsze spotkanie z Klientem

Realizację każdego zadania rozpoczynamy od spotkania ze zleceniodawcą. Pierwsze spotkanie to czas, który poświęcamy na jak najpełniejsze poznanie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz określenie zakresu prac, a także dobór najodpowiedniejszych metod realizacji zlecenia.

02. Przygotowanie projektów

Po zebraniu i przeanalizowaniu wszystkich informacji od Klienta nasi specjaliści rozpoczynają pracę nad przygotowaniem projektów. Projektanci i styliści skupiają się na projekcie, podczas gdy technolodzy zajmują się doborem tkanin i akcesoriów niezbędnych do ich wykonania.

03. Wybór projektu

Podczas kolejnego spotkania prezentujemy zleceniodawcy różne warianty przygotowanych wcześniej projektów. Po konsultacji z naszymi specjalistami Klient wybiera ostateczny projekt oraz materiały, z których zostanie wykonany pokazowy model przedprodukcyjny.

04. Model przedprodukcyjny

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia przygotowujemy model przedprodukcyjny. Dzięki temu Klient ma okazję nie tylko zobaczyć, ale również dotknąć produkt finalny jeszcze przed realizacją całego zamówienia i wprowadzić ewentualne zmiany lub wymagane poprawki.

05. Realizacja zamówienia

Po ostatecznej akceptacji wybrany projekt trafia na linie produkcyjne najlepszych firm z branży, które realizują każde zamówienie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wybór podmiotu realizującego zlecenie zależy od potrzeb i oczekiwań Klienta, a także rodzaju produktu.

06. Dostawa

Zrealizowane i skompletowane zamówienie jest dostarczane bezpośrednio na adres wskazany przez zleceniodawcę. W trosce o zagwarantowanie naszym Klientom bezproblemowych i terminowych dostaw gotowych wyrobów współpracujemy wyłączenie z rzetelnymi firmami transportowymi.