Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: demo_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/intrend/public_html/intrendgroup.pl/includes/bootstrap.inc).

admin - blog

Odzież robocza a przepisy BHP

W przypadku, gdy odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu, albo ze względu na wymagania techniczne, sanitarne lub bhp danego stanowiska pracy art. 2377 Kodeksu pracy (ustawa z 26 czerwca 1974 r., Dz.U. z 1998 r., Nr 21, poz. 94, ze zm.)zobowiązuje pracodawcę do nieodpłatnego dostarczania pracownikom odzieży i obuwia roboczego. Dostarczana pracownikom odzież powinna spełniać wymagania określone w Polskich Normach.

Odzież reklamowa – dlaczego warto inwestować w jakość?

Odzież reklamowa może stać się najlepszą reklamą lub najskuteczniejszą anty-reklamą Twojej firmy. Oczywiście Twój wpływ na jej użytkowanie przez osoby trzecie – głównie klientów – jest mocno ograniczony. Nigdy nie wiesz, czy „Twój” t-shirt posłuży za piżamę, odzież roboczą do kopania w ogródku, czy może trafi między inne koszulki codziennego użytku, co – z marketingowego punktu widzenia – byłoby najlepszą opcją. Jedyne, co możesz zrobić, to zadbać o to, żeby odzież reklamowa z Twoim logo była „za fajna” na piżamę, czy do grzebania przy samochodzie. Jak to zrobić? 

Odzież firmowa z logo - na zamówienie

Kolekcja odzieży dla uczelni Akademii Leona Koźmińskiego została stworzona z myślą o uczniach, którzy poprzez ubiór chcą wyrazić swoje przywiązanie do uczelni, której są słuchaczami. Wzorem szkół zagranicznych coraz częściej również nasze szkoły i uczelnie sięgają po ten produkt. Nowoczesne i modne wzornictwo doskonale spełnia role reklamy uczelni, czyniąc ją elitarną i oryginalną.

Strony